Tesettür Giyimde Nasıl Takılar Takmalı?
23 Eylül 2017

Hangi kıyafete hangi takıyı taksam diye düşünüyor ve bir türlü bulamıyor iseniz doğru adrestesiniz. Günün herhangi bir saatinde gerçekleşen buluşmalara özenle hazırlanıyoruz.

Tesettür Elbise Türleri
22 Eylül 2017

Tesettür giyimde bayanların renk ve model seçimi son yıllar değişti. Tesettür ve kapalı giyim denilince daha sade ve daha gösterişsiz elbiseler aklımıza geliyordu.

2018 Yılı Tesettür Giyim Modası
22 Eylül 2017

2018 tesettür giyim modası birçok parçadan ve birçok renkten oluşuyor. Bu modeller arasında seçebileceğiniz birçok kıyafet bulunuyor. Bunlar arasında seçim yapmak tamamen sizin zevkinize ve tarzınıza bağlı.

Ara Boy Tunikler
20 Eylül 2017

Tuniklerin birçok çeşidi ve modeli bulunuyor. Bunlar arasında en göze çarpan modellerden biri de ara boy tuniklerdir. Bu boy tesettür tunik modellerinin diğer modellere göre daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Pembe Abiyeler Hem Şık Hem Sade
20 Eylül 2017

Pembenin her tonunu abiyelerde kullanılabilir olduğunu görmüşsünüzdür. Özellikle mat pembeden canlı pmebelere hatta fuşya renklere kadar pek çok pembe tesettür abiye modeli bulunuyor. Pembe abiye modellerinde kullanılan özelliklerden biri de fazla detay içermemesidir.

Tesettür Kıyafetlerinde Fiyat
20 Eylül 2017

Tesettür giyimi tercih eden milyonlarca kadın kendi zevklerine uygun modelde ve bütçelerine uygun fiyatlarda tesettür elbise bulmakta artık zorlanmıyor. Bunun asıl sebebi ise tesettür kıyafetleri içeren firmaların çoğunun internet sitesinden satış yapması.

Siyah Elbise Modelleri
19 Eylül 2017

Tesettür giyimde siyahın rengi oldukça farklıdır. Siyah giyim konusunda diğer giyim türlerine göre tesettür kıyafet daha ön planda olduğu bir gerçek. 

En Yeni Tesettür Gömlek Modelleri Buyadabu'da
19 Eylül 2017

Bu sene tesettür kıyafetler bakımından oldukça canlı bir yıl oldu. Her sene olduğu gibi bu sene de farklı modeller ve tarzlar ortaya atıldı ve bayanların beğenisine sunuldu. Bu sene en beğenilen modeller arasında şüphesiz gömlek modelleri yer aldı. 

Tesettürde Sade Şıklık Nasıl Yakalanır?
19 Eylül 2017

Kıyafet seçimleriniz içerisinde hem şık olmayı hem de sade olmayı tercih edenlerdenseniz ve bu konuda neler yapacağınızı düşüyorsanız, doğru adrestesiniz. Tercihler sadelik ve aynı zamanda şıklık içeriyorsa kıyafet seçimlerinde her türlü faktöre bakmak gerekiyor. 

Tesettür Giyimde En çok Tercih Edilen Renkler
15 Eylül 2017

Her geçen gün içerisinde yeni bir tarzın ortaya çıkması, eski tarzların yeniden başka detaylar ile harmanlanıp önümüze getirilmesi durumunun hepimiz farkındayız. Öyle ki bu hıza ayak uydurmakta bir hayli zorluk çekiyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.